Fryzjer | Abacosun Gdańsk

Fryzjer Abacosun to nowe miejsce na mapie Gdańska, gdzie nie tylko poprawimy kondycję Twoich włosów, ale przede wszystkim wystylizujemy fryzurę tak by przyciągała spojrzenia. W naszym salonie zatrudniamy tylko profesjonalnych fryzjerów, którzy mają doświadczenie i wiedzę, a zarazem świeże i nowatorskie podejście do fryzjerstwa. Dzięki autorskim technikom strzyżenia, nasi styliści dopasują fryzurę by harmonijnie komponowała się z indywidualnym stylem klienta. Nasi fryzjerzy inspirują się światowymi trendami we fryzjerstwie i wyszukują te najciekawsze, by wykorzystać je w codziennej pracy.

Pracujemy na profesjonalnych markach kosmetycznych i najnowocześniejszym sprzęcie. Posiadamy autoryzację Kemon Professionnel. Współpraca z naszymi partnerami sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie i najlepsze na rynku produkty.

Nasze usługi w Salonie Fryzjerskim Abacosun w Gdańsku to:

Ponadto ofertę naszego salonu fryzjerskiego poszerzyliśmy o:

Koloryzacja włosów

Twój naturalny kolor włosów nie jest idealny i nie jesteś z niego zadowolona? Piękna, głęboka barwa włosów wymaga odpowiednich technik koloryzacji. Dlatego proces rozjaśniania i koloryzacji należy prowadzić ostrożnie – umiejętnie i z wyczuciem koloru. Fryzjerzy z Abacosun w Gdańsku zajmą się farbowaniem Twoich włosów, a koloryzację, balejaż (baleyage) i ombre wykonają bez niszczenia włosów. Koloryzację włosów wykonujemy farbami firmy KEMON, które zapewniają najlepszą ochronę włosa podczas zabiegu oraz piękny, długotrwały kolor. W naszym salonie dostępne są produkty, które nie zawierają amoniaku i innych szkodliwych składników.

Balejaż

W salonie urody Abacosun w Gdańsku, poza standardową koloryzacją, nasi fryzjerzy wyczarują również efektowny balejaż (baleyage). Współczesny balejaż to gra kolorystyczna wielu odcieni jednej barwy. Jego celem jest ożywienie uczesania i naturalny efekt. Balejaż (baleyage) i pasemka wykonywane są bardzo delikatnymi środkami rozjaśniającymi firmy Kemon, które nie niszczą włosów ale jednocześnie gwarantują niepowtarzalne efekty. W naszym salonie w Gdańsku wykonujemy również balejaż (baleyage), wykorzystując metody alternatywne do chemicznej koloryzacji. W ofercie refleks NA-YO (bez amoniaku) oraz refleks CRAMER/YOGURT.

Ombre

Nasi styliści fryzur wyczarują również przepiękne i modne ombre. Koloryzacja ombre to hit utrzymujący się już od kilku sezonów, a polega na rozjaśnianiu włosów poprzez nałożenie rozjaśniacza na końcówki włosów. Powstały efekt ma sprawiać wrażenie fryzury naturalnie rozjaśnionej przez słońce. Rozjaśnienie ombre wygląda najlepiej, kiedy jest dyskretne i naturalne, taki efekt gwarantujemy w naszym salonie w Gdańsku. Koloryzację ombre wykonujemy zarówno tradycyjnymi farbami, jak i środkami bez amoniaku.

Czesanie

Styliści fryzur w salonie Abacosun w Gdańsku, poza strzyżeniem i koloryzacją, wyczarują także wyjątkowe i niebanalne uczesania. Oferujemy szeroką gamę upięć i koków dopasowanych do różnego rodzaju okazji i uroczystości.

Czesanie ślubne

Nasi fryzjerzy ze studia Abacosun w Gdańsku specjalizują się również w czesaniu ślubnym. Dzięki śledzeniu aktualnych trendów we fryzjerstwie, wyczarują fryzurę, która podkreśli pełnię wdzięku każdej Panny Młodej. Wykonamy ślubne upięcie, które będzie pasowało do sukni, makijażu ślubnego, ale przede wszystkim do oczekiwań klientki.

Istnieje możliwość umówienia się na próbne czesanie ślubne w naszym salonie fryzjerskim w Gdańsku. Nasi profesjonalni styliści dobiorą i perfekcyjnie wykonają fryzurę ślubną, która idealnie podkreśli Twój wygląd w tym wyjątkowym dniu, a następnie odtworzą ją w dniu ślubu.