Jak walczyć z cellulitem?

Cellulit to efekt nierównomiernie rozmieszczonej pod skórą tkanki tłuszczowej. Najczęściej występuje w okolicach ud, brzucha, bioder czy ramion. Walka z cellulitem bywa trudna, dlatego wymaga specjalistycznych zabiegów na ciało i innowacyjnych rozwiązań.

Zabiegi antycellulitowe

Zabiegi na cellulit opierają się na intensywnym masażu, użyciu lasera lub fal radiowych. Zabiegi efektywnie redukują cellulit, rozbijając tkankę tłuszczową. Wymagają regularnej pielęgnacji, diety i aktywności, w celu utrzymania efektu. W salonie urodyAbacosun w Gdańsku zabiegi antycellulitowe oparte są na wyselekcjonowanych preparatach kosmetycznych, wysokiej jakości profesjonalnym sprzęcie, a wykonywane są wyłącznie przed doświadczonych specjalistów.

Aktualnie w szerokiej gamie zabiegów antycellulitowych gabinetu kosmetycznego Abacosun w Gdańsku znajdują się:

Mezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa polega na ostrzykiwaniu skóry specjalnym preparatem poprawiającym ukrwienie i przyspieszającym spalanie tkanki tłuszczowej. Zabieg powoduje spłycenie rozstępów, usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry. Klientkom gabinetu Abacosun w Gdańsku decydującym się na zabieg mezoterapii rekomendujemy wykonanie serii ostrzykiwań.

Kriolipoliza

To innowacyjna metoda walki z tkanką tłuszczową, o którą poszerzyliśmy ofertę zabiegów na cellulit w salonie Abacosun w Gdańsku. Zabieg kriolipolizy polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Niekiedy, jako uzupełnienie stosuje się zabiegi lipolizy.

Lipodermologia

Masaż lipodermologii wykonywany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia, które pozwala szybciej spalać tkankę i przyspieszyć przemianę materii. Efekty uzyskane dzięki lipodermologii to drenaż, wyszczuplenie i usunięcie cellulitu.

Żelazko antycellulitowe

Żelazko antycellulitowe modeluje sylwetkę i redukuje cellulit. Urządzenie wykorzystuje masaż próżniowy, prądy TENS oraz chromorewitalizację. W naszym instytucie urody w Gdańsku, używamy żelazka Abacosun.

Fale radiowe

Zabiegi antycellulitowe wykorzystujące fale radiowe wpływają zarówno na jędrność i napięcie skóry, redukcję cellulitu i zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Rekomendujemy, aby zabiegi RF na cellulit wykonywać seriami.