Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek w Gdańsku

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze, utrzymując prawidłowe jej nawilżenie i sprężystość. Zanikanie kwasu hialuronowego i włókien kolagenowych to naturalny aspekt starzenia się skóry, która pod wpływem zewnętrznych czynników oraz upływu czasu traci swoją naturalną jędrność i sprężystość, stając się wiotka i podatna na powstawanie zmarszczek. Proces ten można zredukować, dostarczając skórze kwasu hialuronowego w postaci żelu. Kwas hialuronowy, którego używamy w gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku jest identyczny pod względem budowy z endogennym kwasem hialuronowym – naturalnie powstałym w skórze.

Na czym polega wypełnianie kwasem hialuronowym?

Zabieg wypełniania zmarszczek polega na śródskórnym wprowadzeniu żelu zawierającego kwas hialuronowy. Efektem jest redukcja bądź całkowita likwidacja zmarszczek. Zabieg ze znieczuleniem trwa około 45 minut i jest bezbolesny. Kwas hialuronowy jest bardzo plastycznym i syntetycznym żelem, dlatego nie wymaga wykonania próby uczuleniowej. Zabiegi w gabinecie Abacosun w Gdańsku wykonują wyłącznie specjaliści medycyny estetycznej.

Wypełniający kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze od 6 do 9 miesięcy.

Zabiegi, podczas których wykorzystujemy kwas hialuronowy

  • wypełnienie zmarszczek mimicznych
  • wypełnienie zmarszczek między brwiami
  • wypełnianie poziomych zmarszczek na czole
  • korekta kurzych łapek
  • korekta opadających kącików ust
  • redukcja efektu podkrążonych oczu
  • modelowanie i powiększenie ust

W gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku istnieje możliwość połączenia zabiegu wypełniania pionowych zmarszczek między brwiami, kurzych łapek oraz poziomych zmarszczek na czole z zabiegiem usuwania zmarszczek poprzez podawanie zastrzyków preparatu botox.

Ceny kształtują się w zależności od rodzaju i umiejscowienia zmarszczek (zobacz cały cennik usług w gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku).