Manicure, stylizacja i przedłużanie paznokci

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety i ozdoba, często piękniejsza od biżuterii. Niestety świetny stan i wygląd dłoni to nie prezent od natury, ale rzecz nabyta. Niestety codziennie narażamy swoją płytkę paznokciową na szkodzące jej czynniki – długotrwałe moczenie, stosowanie detergentów, niedbałe wycinanie skórek – niewiele trzeba aby osłabić paznokcie i dłonie. Aby paznokcie były zdrowe i dobrze się prezentowały potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Odpowiednio dobrana usługa kosmetyczna, przywróci dłoniom idealny wygląd.

By móc cieszyć się pięknymi paznokciami i zadbanymi dłońmi, profesjonalny manicure należy wykonywać regularnie. W salonie urody Abacosun w Gdańsku, oferujemy szeroki wachlarz usług pielęgnacji i stylizacji dłoni.

W salonie Abacosun w Gdańsku wykonujemy manicure klasyczny. Zabieg zaczynamy od wykonania peelingu, następnie usuwamy skórki i nadajemy paznokciom odpowiedni kształt, by zakończyć zabieg nałożeniem odżywczego kremu i pomalowaniem paznokci. Dla dłoni, której wymagają szczególnej pielęgnacji i regeneracji oferujemy manicure SPA (peeling, manicure, maska/parafina, krem, masaż dłoni, malowanie paznokci).

Manicure hybrydowy

Naszym klientom, jako uzupełnienie zabiegów pielęgnacyjnych, oferujemy również manicure hybrydowy. To jeden z nowszych trendów w stylizacji paznokci. Lakier do manicure hybrydowego nakładany jest jak tradycyjny lakier. Następnie utwardza się go w świetle UV. W porównaniu do zwykłego manicure, malowanie hybrydowe jest dużo trwalsze – utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie bez odprysków i startych końcówek. Formuła lakieru hybrydowego jest hypoalergiczna i bezpieczna dla płytki paznokcia. W salonie Abacosun w Gdańsku, do stylizacji paznokci używamy lakierów wyłącznie od najlepszych producentów.

W ofercie Instytutu Abacosun w Gdańsku posiadamy również zabiegi pedicure hybrydowego.

Stylizacja i przedłużanie paznokci

Jeżeli twoje paznokcie nie prezentują się najlepiej pomimo regularnej pielęgnacji, pomocne może okazać się przedłużanie. W salonie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku oferujemy kilka rodzajów przedłużania: między innymi akrylowe i żelowe. Paznokcie przedłużane, popularnie zwane tipsami, są polecane przede wszystkim dla pań, które nie są zadowolone z kształtu czy długości swoich naturalnych paznokci.

Paznokcie przedłużane dają również znacznie większe możliwości stylizacji. Na długich paznokciach można zaszaleć ze zdobieniami. W gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku, nasi styliści wykonają na Twoich paznokciach małe dzieła sztuki – wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań i wymagań klientki.