Mezoterapia mikroigłowa i igłowa

Mezoterapia mikroigłowa/igłowa, nazywana mikronakłuwaniem, polega na wstrzykiwaniu preparatów medycyny estetycznej w poszczególne obszary twarzy, szyi i ciała. Mezoterapia  pobudza i regeneruje włókna kolagenu znajdujące się w skórze. Dzięki nakłuwaniu, które jest elementem mezoterapii, możliwe jest ominięcie bariery naskórka i przedostanie się preparatu bezpośrednio do głębszych warstw skóry.

Dla kogo?

Zabiegi mezoterapii zalecane są szczególnie osobom, które posiadają wiotką, delikatną i pozbawioną jędrności skórę. Mezoterapia doskonałe efekty przynosi również w przypadku skóry dojrzałej, niwelując oznaki wiotczenia.

Dodatkowym efektem  zabiegu mezoterapii jest wzmocnienie naczyń krwionośnych i usunięcie z komórek skóry substancji toksycznych.

Zabiegi mezoterapii wykonywane w gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku, przyspieszają również procesy gojenia się ran oraz nawilżają naskórek, hamując powstawanie wolnych rodników.

Wskazania

  • wiotkość skóry i utrata jędrności
  • zmarszczki okolic oczu (stosuje się także profilaktycznie, by zapobiegać zmarszczkom)
  • obrzęki i cienie pod oczami
  • opadające powieki

W gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku mezoterapię dobieramy indywidualnie w zależności od problemów klienta,tak by wszystkie zabiegi na twarz wykonywane w naszym gabinecie dały jak najlepszy efekt końcowy.

Mezoterapia przed i po

 

Mezoterapia  pod oczy

W salonie Abacosun w Gdańsku cykl terapeutyczny mezoterapii pod oczy składa się od 5 do 8 zabiegów, wykonywanych w odstępach od 7 do 14 dni.

Mezoterapia na twarz i szyję

Mezoterapia twarzy i szyi najczęściej stosowana jest w celu zniwelowania bądź spłycenia zmarszczek różnego typu. Specjalistyczne preparaty stosowane w naszym gabinecie w Gdańsku, są sprawdzone, bezpieczne i zawierają  substancje regenerujące i rewitalizujące warstwy skóry.

Cykl terapeutyczny składa się z 5 zabiegów, które wykonujemy w odstępach 7-14 dni.

Mezoterapia na wypadanie włosów / łysienie

Mezoterapia zalecana jest również osobom, które borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Jest to zabieg skuteczny, bowiem dzięki nakłuciom przebijana jest warstwa rogowa naskórka, a preparat dociera do głębszych warstw skóry.

 

Info

Naszym klientom zalecamy wykonanie co najmniej 3 zabiegów mezoterapii mikroigłowej w odstępach 3-4 tygodniowych. Pojedyncze zabiegi powinny być powtarzane dla podtrzymania efektu co 3-5 miesięcy.