Mity Rzęs Przedłużanych

Masz przedłużone rzęsy? A może chciałabyś przedłużyć? Na pewno słyszałaś wiele za i wiele przeciw. Co jest prawdą? Secret Lashes obala mity w przedłużaniu rzęs!

MIT NUMER 1: PRZEDŁUŻANE RZĘSY POWODUJĄ WYPADANIE TYCH NATURALNYCH

Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe, co 60 do 90 dni. Każda z rzęs może znajdować się w innej fazie wzrostu. Gdy wypadają nam, przeważnie tego nie zauważamy, ponieważ są stosunkowo małe. Prawidłowo przeprowadzony zabieg nie wpływa negatywnie na nasze naturalne rzęsy. Wypadająca rzęsa jest jednak bardziej widoczna, ze względu na to, że została do niej przyczepiona sztuczna. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać, co 4 do 5 tygodni.

MIT NUMER 2: ŁATWO ROZPOZNAĆ, ŻE MOJE RZĘSY SĄ PRZEDŁUŻANE

Przedłużanie rzęs powinno być przeprowadzane przez wyspecjalizowane stylistki rzęs, które ukończyły odpowiednie kursy. Prawidłowo przedłużone rzęsy są nie do odróżnienia od rzęs naturalnych.

W ofercie stylistek pracujących na produktach Secret Lashes, jest do wyboru wiele styli przedłużania rzęs, różne długości oraz profile skręcenia. Stylistka dobiera rzęsy do kształtu Twoich oczu oraz efektu, jaki chcesz osiągnąć.  Niektóre kobiety wolą naturalny wygląd rzęs, inne wybierają styl glamour, oczu jak u lalki lub rosyjskich piękności. Wybór tak naprawdę należy do Ciebie.

MIT NUMER 3: PO USUNIĘCIU RZĘS PRZEDŁUŻANYCH, MOJE STAŁY SIĘ SŁABE I KRÓTKIE

Rzęsy Secret Lashes nie wpływają na stan powiek i rzęs. Często jednak, kobiety bardzo przyzwyczajają się do tego, jak ich rzęsy wyglądają po przedłużeniu i gdy je ściągną, nie mogą przyzwyczaić się do widoku swoich naturalnych rzęs. Zabieg przeprowadzany profesjonalnie, nie wpływa na naturalny stan rzęs.

MIT NUMER 4: PRZEDŁUŻANE RZĘSY SĄ NIEWYGODNE W NOSZENIU I TRUDNE W PIELĘGNACJI

Kolejny mit do obalenia. Nosząc Secret Lashes nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać. Rzęsy Secret Lashes należy szczotkować rano i wieczorem szczoteczką dostępną we wszystkich autoryzowanych salonach.

Dodatkowo rzęsy Secret Lashes, charakteryzują się:

  • Utrzymaniem permanentnego podkręcenie nawet, gdy są wilgotne lub mokre ( podkręcone, końcówki rzęs wyraźnie skierowane są ku górze, w stronę brwi, a nie prosto- poziomo).
  • Łatwością utrzymania odpowiedniej higieny, gdyż bez trudu zmywa się z nich tłuszcz, kurz, brud i resztki makijażu.
  • Idealną gładkością rzęs ,,nie przyciąga” i nie kumuluje zanieczyszczeń.
  • Wyprofilowane cieniutkie końcówki idealnie imitujące naturalne rzęsy