Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny to najpopularniejszy zabieg pielęgnacyjny dla stóp. Podstawowym celem pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka, skrócenie i nadanie kształtu paznokciom oraz odsunięcie skórek. Zabieg połączony jest z malowaniem paznokci lakierem.

W salonie urody Abacosun w Gdańsku, oferujemy również rozszerzony zabieg pielęgnacyjny dla stóp pedicure SPA, w ramach którego wykonujemy: peeling, pedicure, nałożenie maski regenerującej, kremu, masaż stóp oraz malowanie paznokci.

Zabiegi pielęgnacyjne dla stóp w naszym gabinecie kosmetycznym w Gdańsku wykonuje tylko doświadczona kosmetyczka. Używamy kosmetyków profesjonalnych marki  Gehwol i dbamy o odpowiednią jakość i higienę sprzętu w naszym salonie. Wszystkie narzędzia są sterylizowane w autoklawie, aby zapewnić naszym klientom 100% poczucie bezpieczeństwa.

Pedicure hybrydowy

Wachlarz usług gabinetu urody Abacosun w Gdańsku poszerzyliśmy o popularny wśród kobiet zabieg pedicure hybrydowego. To idealny sposób by przez dugi czas cieszyć się nieskazitelnie pomalowanymi i zadbanymi paznokciami. Malowanie hybrydowe to bardzo dobre rozwiązanie dla pań, którym brakuje czasu na cotygodniowe wizyty u manicurzystki.

Pedicure hybrydowy to połączenie wszystkich klasycznych czynności zabiegu pedicure, czyli usunięcia zrogowaciałego naskórka, opiłowania paznokci, kosmetyki skórek oraz peelingu. Do malowania paznokci używany jest specjalny, trwały lakier hybrydowy, który po nałożeniu utwardzany jest pod lampą UV.

Wykonanie pedicure hybrydowego w gabinecie Abacosun w Gdańsku trwa około 2 h. Oprócz pielęgnacji stóp jest to doskonała okazja by zrelaksować się i odpocząć – dbamy o to, aby każdej wizycie w naszym salonie towarzyszyła miła i odprężająca atmosfera.

W ofercie posiadamy również zabiegi manicure hybrydowego. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów pielęgnacyjnych dla stóp i pozostałych usług kosmetycznych w salonie Abacosun w Gdańsku.