Powiększanie ust w Gdańsku

Piękne, zmysłowe i pełne usta to marzenie każdej kobiety. Obecnie medycyna estetyczna pozwala zmienić wygląd ust w nieinwazyjny sposób. Zabiegi powiększania ust, które wykonywane są w naszym salonie w Gdańsku, wykonywane są za pomocą kwasu hialuronowego. Efekt powiększenia ust utrzymuje się od 6 do nawet 12 miesięcy. 

InfoEfekt powiększania ust utrzymuje się od 6 do nawet 12 miesięcy.

Kto może poddać się zabiegowi?

Powiększanie ust to zabieg medycyny estetycznej zalecany osobom, które nie są zadowolone z kształtu i rozmiaru swoich ust.Zabieg powiększania ust doda ustom sprężystości i jędrności, niwelując oznaki starzenia i zmarszczki okolic ust.Powiększaniu ust poddawane są również osoby, u których zachodzi konieczność rekonstrukcji asymetrii oraz takie, które borykają się z problemem zanikającego kolorytu.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust: ciąża, karmienie piersią, miesiączka, opryszczka i inne zmiany w obrębie ust.

Na czym polega zabieg?

Przed przystąpieniem do zabiegu powiększania ust podaje się znieczulenie, a następnie wstrzykuje się kwas hialuronowy w postaci żelu, stosując wybraną indywidualnie technikę. Kwas hialuronowy, którego używamy w gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku jest niegroźny, bowiem naturalnie występuje w organizmie człowieka. Ze względu na bezpieczeństwo i świetne rezultaty jakie daje jest najczęściej stosowanym preparatem przy powiększaniu ust.

Zabieg powiększenia ust jest bezbolesny, możliwe jest jedynie uczucie mrowienia ust. W naszym gabinecie kosmetycznym w Gdańsku, zabiegi wykonywane są wyłącznie przez profesjonalistów z zakresu medycyny estetycznej.

Info

Powiększanie ust trwa około 30 minut. Efekty widoczne są od razu po zakończeniu zabiegu.

Co daje powiększanie ust?

  • korekta kształtu ust
  • jędrność i sprężystość ust
  • poprawę kolorytu i konturu ust
  • uniesienie kącików ust
  • efekt pełniejszych ust nawet do 12 miesięcy
  • nawilżenie ust