Przedłużanie włosów metodą GREAT LENGHTS

GREAT LENGHTS

Oferujemy Państwu usługę przedłużania i zagęszczania włosów najnowocześniejszą techniką Great Lengths. Wymyślił ja Anglik David Anthony Gold, który obecnie jest prezesem międzynarodowej sieci Great Lengths.

System ten proponuje wszystkim paniom możliwość zagęszczenia i przedłużenia swoich włosów w krótkim czasie i w niezauważalny sposób.
Nasi klienci mają zagwarantowaną trwałość i wysoką jakość wykonanej usługi dzięki światowym standardom Great Lengths. Z takiej jakości korzysta wiele gwiazd showbiznesu, m.in.: Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Paris Hilton, Drew Barrymore, Lisa Maria Presley, Gwyneth Paltrow, Monica Belluci.

Przedłużanie/zagęszczanie włosów ultradźwiękiem trwa: 1-2h.

DLACZEGO WYBRAĆ GREAT LENGTHS?

Włosy:

100% włosów pozyskanych dla Greath Lengths pochodzi ze światyń indyjskich. Jest to najlepsze źródło dziewiczych włosów dostępnych na rynku, które są jednocześnie najbardziej kompatybilne z kaukaską i europejską strukturą włosów. Jakość naszych włosów nie ma sobie równych.

Proces koloryzacji:

Na włosach Great Lengths dokonujemy jedynie procesu koloryzacji. Great Lengths jest jedyną firmą, która nie używa żadnych toksycznych chemikaliów (np. amoniaku lub pochodnych wybielaczy) w procesie pigmentacji i depigmentacji naszych włosów. Rezultatem tej procedury są włosy trwale zabarwione, które nie były poddane szkodliwemu działaniu amoniaku lub wybielaczy w celu usunięcia ich pierwotnego koloru.

Nakładanie:

W 1992 Great Lengths International opracowało i opatentowało pierwsze syntetyczne keratynowe łączenie polimerem, nakładane na końcówki włosów. Struktura molekularna syntetycznego keratynowego łączenia Great Lengths jest zaprojektowana specjalnie po to, by symulować strukturę molekularną włosa ludzkiego. W rezultacie łączenie Great Lengths posiada funkcjonalność niedostępną w innych związkach chemicznych przeznaczonych do łączenia włosów na rynku. Funkcjonalność ta polega na tym, że łączenie Great Lengths posiada możliwość wydłużania się i skracania wraz z włosem ludzkim. Na przykład: gdy myjesz włosy lub je moczysz, trzon włosa wydłuża się. Gdy je suszysz, skraca się. Łączenia, które nie posiadają takiej funkcji szybko zrzucą pasemka i w końcu całkowicie zsuną się z naturalnych włosów klientki, ponieważ łączenie rozszerza się bez możliwości zwężenia się za każdym razem, gdy naturalne włosy klientki wydłużają się i skracają. Jest to cecha wyłączna dla Great Lengths. Pasemka są praktycznie niemożliwe do wykrycia i oferują niezwykłą elastyczność.

Styliści:

Styliści certyfikowani przez Great Lengths biorą udział w najbardziej intensywnym i efektywnym treningu, który został uznany za najlepszy w swej kategorii. Żadna inna firma nie wymaga i nie oferuje tak pogłębionego szkolenia, jak Great Lengths. Te szkolenia połączone z treningiem przygotowują stylistów do optymalnej obsługi klientów.

JAKOŚĆ

Włosy indyjskie stanowią optymalny surowiec do produkcji pasemek.

Great Lengths używa wyłącznie najwyższego gatunku ludzkich włosów przeznaczonych do tworzenia pasemek i peruk, co znaczy, że wszystkie warstwy naskórka zwrócone są w tym samym kierunku od cebulki aż po końcówki i w związku z tym nie plączą się. Z tego powodu mamy pewność, że pasemka zachowują się dokładnie tak samo, jak twoje włosy.

Włosy europejskie: nie nadają się na pasemka.

Europejskie włosy są bardzo dobre, jednak ich dostępność na rynku jest bardzo niska. Mało Europejek chciałoby oddać swe włosy, a nawet gdyby chciały, niezbędne jest, aby na włosy takie nigdy wcześniej nie nakładano chemikaliów. Bardzo mało prawdopodobne!

Włosy chińskie: nie nadają się na pasemka.

Mimo że chińskie włosy są szeroko dostępne, ten typ włosa jest niekompatybilny ze strukturą większości włosów. Struktura naskórka i kory włosa przybiera formę okrągłą w przekroju w przeciwieństwie do owalnego kształtu włosów kaukaskich. Z tego powodu są one zbyt grube i sztywne, by używać ich jako pasemek. Tego rodzaju włosy są odpowiednie do przygotowywania peruk lub tupetów, gdyż są prane chemicznie, co pozwala utrzymywać warstwę silikonową i połysk włosów.

Opatentowana metoda łączenia włosów

Nasza keratyna:

Metoda łączenia opatentowana przez Great Lengths należy do najnowocześniejszych. Keratyna jest polimerowym związkiem chemicznym, którego struktura molekularna jest bardzo podobna do struktury włosa ludzkiego i zachowuje się w ten sam sposób. Gdy włosy są mokre, rozszerzają się, natomiast gdy są suche zwężają się do swych naturalnych rozmiarów. Nasza keratyna porusza się i zachowuje tak, jak twoje włosy, co pozwala delikatnie, acz stanowczo trzymać je, nie wywołując szkód.

Inne polimery:

W przeciwieństwie do naszej keratyny, inne polimery nie zachowują się w ten sam sposób, co ludzkie włosy. To znaczy, że elementy środowiskowe szybko uszkodzą łączenie i włosy zaczną spadać.

Sposób doczepiania włosów

Oczywiście możesz być ciekaw, w jaki sposób doczepiamy pasemka nowych włosów do Twoich własnych. Podczas, gdy inni używają różnego rodzaju spoin, wosków, klejów, pętli, które często się plączą i niszczą Twoje naturalne włosy, Great Lengths bazuje na o wiele bardziej łagodnej metodzie jaką jest modulacja.

Stworzyliśmy najwyższej technologii metodę wiązania pomiędzy włosami Great Lengths, a Twoimi własnymi włosami. Punkt połączenia jest skomponowany z łańcuszków polimerowych, których molekularna struktura jest bardzo podobna do tej, którą ma naturalny ludzki włos.

Proces ten zachodzi dzięki naszemu specjalnemu firmowemu aplikatorowi. Tak łączy się pasma włosów Great Lengths z Twoimi włosami. Mogą być one oczywiście w łatwy sposób usunięte przez eksperta.

Najważniejsze – podczas procesu dopinania włosów Great Lengths Twoje naturalne włosy nie są niszczone. Opatentowana przez Great Lengths metoda przedłużania włosów oferuje Ci całkowitą wolność organizowania wolnego czasu i swobodę poruszania się. Co więcej – w żaden sposób nie zmienia jakości Twoich naturalnych włosów.

Zagęszczanie włosów

Filozofia Great Lengths, skupia się także na pogrubianiu włosów cienkich w sposób tak prosty jak suszenie czy farbowanie, gdy chcesz zmienić kolor. Biorąc pod uwagę fakt, że ludzie, którzy z natury nie mają zbyt gęstych włosów mają je zazwyczaj bardzo delikatne w swej strukturze.

Zagęszczanie włosów metodą Great Lengths to gwarancja pięknych, zdrowych, lśniących a przede wszystkich grubych i mocnych włosów.

CENA:

Przedłużanie włosów metodą GREAT LENGTHS: 1 pasemko: 21zł

Ściąganie włosów: 1 pasemko: 2zł