Regeneracja włosów – jak o nie dbać?

Zabiegi regeneracyjne dla włosów zniszczonych

Włosy zniszczone wymagają szczególnej troski i pielęgnacji. Potrzebna jest wówczas odpowiednia regeneracja, która przywróci im dawną kondycję i blask. W salonie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku, świadczymy usługi regeneracyjne do włosów sprawiających problemy. Zabiegi regeneracyjne dla włosów pomogą:

  • odbudować włókno włosa
  • wzmocnić łuski włosa
  • poprawić sprężystość włosów
  • wyeliminować puszenie i elektryzowanie włosów

Należymy do czołówki najlepszych, profesjonalnych salonów fryzjerskich w Gdańsku, dlatego gwarantujemy klientom, żekażdy zabieg przeprowadzony będzie na najwyższym poziomie, z użyciem specjalistycznych kosmetyków i wysokiej klasy sprzętu fryzjerskiego.

Regeneracja włosów

Zabiegi regeneracyjne polecane są klientkom, u których chemiczne (np. koloryzacja włosów) i termiczne zabiegi fryzjerskie spowodowały uszkodzenia struktury włókien włosowych oraz utratę sprężystości. Aktualnie w gabinecie urody Abacosun w Gdańsku, oferujemy klientkom następujące zabiegi regeneracyjne włosów:

  • NOVA FIBRA – zabieg odbudowujący do włosów cienkich i zniszczonych.
  • NUTRIZIONE RICCA – zabieg do włosów bardzo suchych i suchej skóry głowy.

Zabieg keratynowy

Zabieg keratynowy to skuteczny sposób walki z włosami przesuszonymi ze skłonnością do puszenia i wypadania. Pomaga przywrócić włosom kondycję, sprężystość i blask. Włosy po zabiegu są zdyscyplinowane, lśniące, gładkie i pełne życia.

Zabieg polega na regeneracji włosów, poprzez dostarczenie im odpowiedniej ilości preparatu keratynowego, który fryzjeraplikuje za pomocą rozgrzanego żelazka fryzjerskiego. Pod wpływem ciepła łuski włosa otwierają się, a preparat wnika w ich strukturę i dokładnie wypełnia ubytki. Następnie łuski włosa zostają zamknięte. Na wykonanie zabiegu należy zarezerwować – w zależności od długości włosów – ok. 2 – 3 godzin.

W ofercie naszego salonu w Gdańsku, posiadamy zabieg keratynowy TRU KERATIN. Efekt zabiegu utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy.

Przedłużanie włosów

Abacosun w Gdańsku oferuje również zabiegi przedłużania włosów różnymi metodami.

  • Przedłużanie włosów metodą keratynową to tzw. metoda na „ciepło”. Sztuczne pasemka zakończone łuską keratynową zostają połączone z pasmami naturalnych włosów klientki. Odpowiednio pielęgnowaneprzedłużone pasma utrzymują zdrowy wygląd nawet do 3 miesięcy.

Przedłużamy włosy metodą GREAT LENGTHS, w której używamy włosów słowiańskich, łączonych z naturalnymi pasmami za pomocą polimerów.