Rodzaje makijażu w Abacosun Gdańsk

Makijaż – podkreślaj to, co piękne

Umiejętnie wykonany makijaż pozwoli czuć się pewnie i pięknie. Profesjonalny makijażysta podkreśli atuty i sprytnie ukryje mankamenty. Odpowiednio dobrane gamy kolorystyczne, pozwolą wydobyć głębię koloru oczu, podkreślić cerę i nadać twarzy blasku.

Profesjonalne kosmetyczki i wizażystki salonu urody Abacosun w Gdańsku pomogą Ci dobrać kolorystykę makijażu, kształt ust i grubość brwi, które będą sprzyjały Twojej urodzie, na co dzień i przy wyjątkowych okazjach – wykonujemy makijaże dzienne, wieczorowe, sylwestrowe i okolicznościowe.

Jako salon kosmetyczny należący do czołówki profesjonalnych gabinetów urody w Gdańsku i Trójmieście, usługi świadczymy kompleksowo i na najwyższym poziomie. Używamy tylko specjalistycznych kosmetyków i sprzętu, dbając o higienę, bezpieczeństwo i zadowolenie klientek.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest usługą kosmetyczną, na którą decyduje się wiele kobiet. Największa korzyść płynąca z wykonania tego typu make-upu to duża oszczędność czasu podczas porannego makijażu. Inną zaletą jest jego trwałość. Makijaż permanentny nie ściera się i pozostaje na twarzy w nienagannym stanie bez względu na porę dnia, warunki atmosferyczne czy kontakt z wodą.

Zabieg makijażu permanentnego polega na wprowadzeniu do warstwy naskórka odpowiedniego pigmentu przy użyciu specjalnego urządzenia wyposażonego w aplikatory jednorazowego użytku. W salonie kosmetycznym Abacosun wykonujemymakijaż permanentny Long Time Liner:

  • brwi metodą liniową
  • brwi metodą włoskową
  • kreski górne i dolne
  • kreska dekoracyjne
  • kontur ust
  • wypełnienie ust
  • Lip Light – rozświetlenie nad ustami

Oferujemy również zabieg kamuflażu, polegający na korekcie makijażu permanentnego. Makijaż permanentny w salonie Abacosun w Gdańsku, wykonują wyłącznie najlepsze makijażystki z doświadczeniem w świadczeniu usług kosmetycznych na rynku trójmiejskim i nie tylko. Wizaż jest dla nich pasją, co widać w efektach ich pracy.

Wizaż

Dzięki odpowiednio dobranemu makijażowi, wykonanemu przez profesjonalistkę, każda kobieta może poczuć się wyjątkową i jeszcze piękniejszą. Makijaż dzienny doda cerze blasku, ukryje oznaki zmęczenia i zatuszuje niedoskonałości. Subtelnie podkreśli urodę, nie rzucając się przy tym w oczy.

Makijaż wieczorowy to szansa na zabawę z kolorami i ich intensywnością. Dobierając makijaż wieczorowy trzeba pamiętać o tym, by dostosować go do sztucznego światła – makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Make-up wieczorowy może być ekstrawagancki i awangardowy. W przeciwieństwie do dziennego,makijaż wieczorowy daje możliwość mocnego podkreślenia oczu, użycia ciemnej szminki i mieniącego się brokatu.

Makijaż ślubny

Każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo w dniu ślubu. Dlatego wykonanie makijażu warto powierzyć profesjonaliście. Kosmetyczki, które zatrudniamy w gabinecie urody Abacosun w Gdańsku, należą do czołówki profesjonalnych wizażystek w Trójmieście. Makijaż ślubny zawsze wykonujemy z uwzględnieniem oczekiwań klientek, służymy również radą i opinią w kwestii doboru kolorów czy rodzaju makijażu. Makijaż ślubny, który wykonujemy, łączy w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Staramy się by dyskretnie i subtelnie podkreślał naturalne piękno oraz był trwały.

Gabinet Abacosun w Gdańsku, jako jeden z niewielu salonów w Trójmieście, dba o przyszłe panny młode kompleksowo. Poza makijażem ślubnym (wraz z próbą) oferujemy czesanie ślubne oraz szereg zabiegów na twarz i ciało, które sprawią, że każda kobieta będzie wyglądała w swoim wyjątkowym dniu nieskazitelnie. Zapraszamy klientki z Trójmiasta i okolic do skorzystania z oferty usług kosmetycznych.