Salon kosmetyczny Abacosun

Instytut Urody Abacosun w Gdańsku to miejsce, w którym możesz skorzystać z kompleksowych usług kosmetycznych i fryzjerskich oraz zasięgnąć fachowych porad z zakresu pielęgnacji. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki ciała oraz pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci. W gabinecie kosmetycznym Abacosun, oferta świadczonych usług wciąż jest wzbogacana o nowe zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń. W salonie kosmetycznym Abacosun, naszym klientom świadczymy kompleksowe usługi w zakresie kosmetyki i pielęgnacji:

 • zabiegi na twarz (w tym także zabiegi z użyciem aparatury)
 • zabiegi na okolice oczu
 • zabiegi uzupełniające
 • zabiegi na ciało z użyciem aparatury
 • depilacja
 • pielęgnacja dłoni i stóp
 • medycyna estetyczna
 • zabiegi Pellevé-Radiage™
 • przedłużanie rzęs Secret Lashes
 • makijaż permanentny Long Time Liner
 • wizaż

Wachlarz usług gabinetu urody Abacosun w Gdańsku poszerzyliśmy również o kompleksowe usługi fryzjerskie: stylizację i strzyżenie włosów oraz zabiegi lecznicze dla skóry głowy oraz SPA na włosy. Zapraszamy klientów z Trójmiasta i okolic do skorzystania z ofert usług fryzjerskich.

Atuty gabinetu Abacosun w Gdańsku

W salonie urody Abacosun w Gdańsku pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie kosmetycznym i używamy kosmetyków profesjonalnych marek. Należymy do grona sieci ogólnopolskich elitarnych salonów fryzjerskich Maniewski, posiadamy autoryzację Kemon Professionnel. Jesteśmy ponadto jednym z autoryzowanych salonów fryzjerskich Loreal w Trójmieście. Dzięki stałemu nadzorowi i opiece renomowanych Partnerów świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasz zespół stanowią specjaliści starannie wyselekcjonowani pod względem wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia na trójmiejskim rynku zabiegów pielęgnacyjnych kosmetycznych. Potrzeby klienta traktujemy priorytetowo i dbamy o kompleksową obsługę. Nigdy nie spoczywamy na laurach – dla naszych klientów nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych możliwości i ciągle się uczymy. W gabinecie Abacosun pracują osoby, dla których kosmetyka jest nie tylko pracą ale i wielką pasją. Naszym priorytetem jest sumienność, najwyższa jakość i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług kosmetycznych. Zabiegi wykonywane w Instytucie Urody Abacosun poprzedzane są szczegółową analizą potrzeb a programy pielęgnacyjne dostosowywane do indywidualnych możliwości i oczekiwań. Klientom naszego gabinetu kosmetycznego z Trójmiasta i nie tylko, proponujemy bezpłatne konsultacje, zabiegi pokazowe z kosmetyki twarzy i ciała oraz uczestnictwo w dniach otwartych. Staramy się, aby każdy poczuł się w naszym gabinecie dobrze – dbamy o to by wizytom w gabinecie Abacosun w Gdańsku towarzyszyła przyjazna i miła atmosfera, która pozwoli na pełen relaks i odpoczynek. Wyjątkowość naszego salonu docenili klienci z Trójmiasta i wielu innych miast. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej i kosmetyki ciała, które  oferujemy, Zespół Instytutu Urody i Kosmetyki Abacosun Gdańsk