Strzyżenie

Obcięcie grzywki

Chciałabyś odmienić swoją fryzurę, nadać jej nowego wyrazu i charakteru? To najwyższy czas na grzywkę! Nigdy nie wychodzi z mody, ładnie modeluje buzię, zakrywa niedoskonałości. Noś się z grzywą! Różne style ścięcia powodują, że grzywka staje się indywidualnym elementem Twojej fryzury. Skuś się na odrobinę fantazji!

Mycie włosów

Oddaj swoje włosy w ręce specjalistów, którzy wykonają relaksujący masaż głowy, pobudzając Twoje cebulki włosowe do regeneracji. Profesjonalne, indywidualnie dobrane kosmetyki sprawią, że Twoje włosy będą zdrowe, lśniące i gładkie!

Strzyżenie dzieci do lat 7

Wizyta Twojego dziecka w salonie fryzjerskim może być pełna zabawy i uśmiechu J Nasze stylistki zadbają nie tylko o modną fryzurkę dla Twojej pociechy, ale również o pozytywną atmosferę, aby dziecko z radością chciało do nas wrócić. Dla każdego malucha mamy przygotowany słodki upominek.

Strzyżenie męskie

Strzyżenie męskie

Salon Fryzjerski Abacosun w Gdańsku świadczy szeroki zakres usług fryzjerskich, skierowanych do kobiet, ale również do mężczyzn. Nasz salon powstał z myślą o stworzeniu miejsca dla klientów ceniących sobie niepowtarzalny styl, przyjazną atmosferę i wysoką jakość świadczonych usług.

Najlepsze produkty i profesjonalni fryzjerzy

W salonie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku, styliści fryzur męskich pracują na profesjonalnych markach kosmetycznych i nowoczesnym sprzęcie. Współpracujemy z wieloma partnerami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientom naszego salonu fryzjerskiego specjalistyczne kosmetyki i usługi na najwyższym poziomie. Należymy do czołówki najlepszych, profesjonalnych salonów fryzjerskich w Gdańsku – posiadamy autoryzację Kemon Professionnel i L’Oréal, jesteśmy jednym z elitarnych salonów fryzjerskich Maniewski.

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych fryzjerów, którzy posiadają zarówno doświadczenie w strzyżeniu i stylizacji włosów męskich, jak i umiejętność dopasowania fryzury do typu urody, stylu i charakteru klienta. Styliści i fryzjerzy salonu urody Abacosun w Gdańsku, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje – biorą udział w pokazach i szkoleniach by jeszcze bardziej dopasować się do wymagań klienta. Fryzjerstwo jest dla nich pasją, co widać w efektach ich pracy.

Oferta zabiegów fryzjerskich – strzyżenie i stylizacja

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i podążamy za modnymi trendami w fryzjerstwie męskim. Nasi fryzjerzy potrafią sprostać każdemu wyzwaniu. Na życzenie klienta wykonają zarówno ekstrawagancką stylizację fryzury jak i klasyczne strzyżenie. Jesteśmy zawsze gotowi, by doradzić klientom i wspólnie wybrać odpowiednią usługę.

Klientom salonu fryzjerskiego Abacosun w Gdańsku oferujemy:

  • mycie z masażem głowy,
  • strzyżenie męskie
  • stylizacja fryzury i czesanie męskie
  • strzyżenie maszynką
  • strzyżenie brody i wąsów
  • zabiegi pielęgnacyjne i regenerację włosów
  • zabiegi SPA na włosy
  • zabiegi lecznicze na skórę głowy