Unique Top Fashion Night

Secret Lashes to firma pełna pasji do piękna i uszczęśliwiania kobiet. Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym pokazie. Dzięki zaproszeniu od Unique Club w Sopocie, 28 listopada wzięliśmy udział w pokazie ”Top Fashion Night”. Pokaz organizowany był przez Unique Club w Sopocie, a brały w nim udział takie marki jak: Fabryka Sukienek, Zayder, Ostrowski Design, Oog czy AbacoSun w Gdańsku.

Wraz z AbacoSun Gdańsk udało nam się stworzyć przepiękne fryzury i makijaże. Modelki miały przedłużone rzęsy metodą Blink&Express. Metoda ta idealna jest w takich sytuacjach. Pozwala szybko i dokładnie powiększyć oko i sprawić by stało się wyraziste. Do tej metody został użyty czarny klej do rzęs. Wszystkie modelki uzyskały naturalny efekt, którego dopełnieniem był piękny makijaż oraz fryzury wykonane przez stylistyki z AbacoSun Gdańsk ul. Partyzantów 3.

Podczas pokazu zostały zaprezentowane 2 kolekcje fashion biżuteria oraz okulary. Całe wydarzenie doskonale komponowało się z eleganckim wnętrzem klubu Unique. W klubie zebrało się wielu zaproszonych gości oraz innych uczestników.  To była piękna noc, cieszymy się, że dzięki naszym przedłużonym rzęsom spojrzenie modelek było jeszcze bardziej uwodzicielskie.