Wszystko o Przedłużaniu Rzęs

Zbliża się Świąteczny czas, a zaraz za nim Sylwester i Karnawał. To idealny moment by rozpocząć przygodę z przedłużaniem rzęs! Czy nie byłoby cudownie uwodzić swoim spojrzeniem?
Jak się przygotować do takiego zabiegu? Czy są jakieś przeciwwskazania? Jaki efekt będzie dla nas najlepszy? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania w poniższym artykule.
Ważne jest by na zabieg przedłużania rzęs wybrać się do certyfikowanej stylistki. Tylko wtedy mamy gwarancję, że nie uszkodzi ona naszych naturalnych rzęs, a wykonany zabieg będzie satysfakcjonujący. Na rynku możemy znaleźć oferty różnych firm. Secret Lashes poleca szczególnie znaną wszystkim stylizację 1:1, 2:1, blink&express oraz Volume Russian Style- rewolucyjną metodę objętościową.

METODA 1:1

To sposób aplikacji rzęs polegający na doklejeniu „włosek po włosku” 1 sztucznej rzęsy do 1 naturalnej. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają jak najbardziej naturalnie.

 

Efekt przedłużenia utrzymuje się nawet do 6 tygodni, jednak zaleca się powtarzanie zabiegu co 4-5 tygodni.

METODA 2:1

To zupełnie wyjątkowy sposób przedłużenia i zagęszczenia rzęs przeprowadzony przy wykorzystaniu naturalnego włosia z norki syberyjskiej. Włosie norki to unikatowy materiał, który charakteryzuje się niespotykaną lekkością i w doskonały sposób imituje rzęsy ludzkie. Rzęsy używane do tego zabiegu wyróżniają się grubością – najlepiej używać rzęs rozmiaru 0,7mm.

 

Dzięki metodzie 2:1, która polega na precyzyjnym doklejeniu dwóch rzęs z włosia norki do jednej naturalnej rzęsy, uzyskujemy niezwykły efekt zagęszczenia. Ze względu na właściwości użytego materiału, przedłużanie włosiem norki to niezwykle luksusowy zabieg, a jego efekty zachwycą każdą kobietę. Zabieg ten to luksusowy sposób na piękne spojrzenie.

Blink&Express

W tej metodzie główną rolę odgrywa czas – rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej w około 30 minut.

 

To doskonały sposób na specjalne okazje takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorowe i jednocześnie alternatywa dla Pań, które z różnych względów nie decydują się na trwałe przedłużanie rzęs. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni, a sama aplikacja jest szybka i przyjemna. Ta metoda przedłużania rzęs polecana jest zwłaszcza wizażystką – idealnie nadaje się do zastosowania podczas sesji zdjęciowych.

VOLUME RUSSIAN STYLE

„Volume Lashes 2-8D” to nowa formuła umocowania kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs z mniejszym obciążeniem i naciskiem na naturalną rzęsę.

z8

Badania potwierdzają mniejsza ingerencję kliku ultra cienkich rzęs niż jednej o grubości 0,20mm i 0,30 na naturalną rzęsę. To przełomowa technika stylizacji najpełniejszych, a zarazem najlżejszych rzęs. Metoda inspirowana Rosyjskimi technikami objętościowymi, opracowana i udoskonalona przez ekspertów Secret Lashes by podarować kobietom pełnię uwodzicielskiego spojrzenia.

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu?
Stylistka powinna wręczyć Wam ulotkę po-zabiegową, w której opisane są wszelkie zasady pielęgnacji rzęs. Przez 24 godziny po zabiegu należy unikać gorących kąpieli, sauny oraz moczenia ich ciepłą wodą. To mogłoby osłabić działanie kleju. Należy pamiętać też o starannym czesaniu rzęs szczoteczką. Nie używajcie również tłustych kosmetyków do demakijażu.

Czy istnieją przeciwwskazania do przedłużania rzęs?
Kobiety skarżące się na wypadanie lub łysienie rzęs, zapalenie spojówek powinny zrezygnować z zabiegu. Przeciwwskazaniem jest również zapalenie spojówek, zaćma, zespół suchego oka, jaskra, jęczmień na oku, infekcje oka lub jego okolic oraz wiele innych. Wcześniej warto zadzwonić do autoryzowanego salonu i upewnić się, że taki zabieg możemy wykonać.