Zabieg keratynowy TRUE KERATIN

Terapia do włosów True Keratin, którą można wykonać w studio Abacosun w Gdańsku, jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ten niewiarygodny zabieg keratynowy został opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane lub zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, True Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

W salonie Abacosun w Gdańsku wykonujemy terapię True Keratin, z której może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa zabieg keratynowy, który głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność – i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Zabieg keratynowy True Keratin został stworzony w USA, jednak popularność zdobył na całym świecie, a terapii można poddać się również w Abacosun w Gdańsku. Jest ona łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci.

Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

Terapia True Keratin jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniego zabiegu keratynowego, poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia, z której skorzystać można w naszym salonie w Gdańsku nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu, lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!

Terapia, którą wykonujemy w salonie w Gdańsku, eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Po zabiegu keratynowym Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii. Koszmary z układaniem włosów to już sprawa przeszłości!

CENA:

Zabieg keratynowy TRUE KERATIN: 270zł/320zł/390zł*

*cena zależy od długości włosów – włosy krótkie/średnie/długie. Dopłata do usługi na miejscu w salonie.