Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Czy można poprawić wygląd i kondycję ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych narzędzi i metod? Zdecydowanie tak! Odpowiednio dobrany zabieg pomoże w walce z cellulitem, tkanką tłuszczową, wiotką i pozbawioną jędrności skórą lub rozstępami. Salon kosmetyczny Abacosun w Gdańsku oferuje klientom profesjonalne usługi kosmetyczne z zakresu medycyny estetycznej, pielęgnacji oraz zabiegi odchudzające na ciało. Nasz salon urody to miejsce, w którym można się zrelaksować oraz wyciszyć swoje zmysły podczas zabiegów SPA.

Zabiegi odchudzające

Ciało w zależności od trybu życia, wieku i indywidualnych predyspozycji, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Osobom które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, proponujemy zabiegi odchudzające i wyszczuplające.

Zabiegi odchudzające to coraz bardziej popularny sposób na szybkie pozbycie się niechcianych kilogramów. W gabinecie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku oferujemy różnego rodzaju zabiegi na ciało, które wspomogą proces odchudzania. Naszym klientom oferujemy między innymi zabiegi lipolizy.

Lipoliza – odchudzanie bez skalpela

Lipoliza jest zabiegiem medycyny estetycznej stosowanym zarówno na ciało jak i na twarz. Polega na nieinwazyjnym usunięciu tłuszczu z określonych partii ciała, poprzez wstrzyknięcie wyciągu z soi oraz soli żółciowej. Zabieg stosowany jest w celu modelowania sylwetki i umożliwia pozbycie się tzw. boczków i fałdek odpornych na diety i ćwiczenia. Niekiedy lipolizę przeprowadza się jako uzupełnienie zabiegów na cellulitLipoliza to zabieg odchudzający, który bezoperacyjnie pomaga usunąć tkankę tłuszczową na stałe, bez konieczności przeprowadzania ryzykownych operacji. W salonie urody Abacosun w Gdańsku zabiegi lipolizy przeprowadzają wyłącznie wykfalifikowani specjaliści medycyny estetycznej. Zabieg trwa około 45 minut.

Zabiegi SPA – uczta dla zmysłów

W salonie kosmetycznym Abacosun w Gdańsku oferujemy również zabiegi SPA – połączone z masażem i aromaterapią. Wykonywane na bazie aktywnych kosmetyków i olejków, zabiegi SPA przywrócą naturalne piękno ciała i pomogą pozbyć się problemów skóry. Jednocześnie przyniosą uczucie harmonii, ukojenia i odprężenia dla zmęczonego ciała.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług SPA oraz cennikiem zabiegów na ciało w Instytucie Urody Abacosun w Gdańsku. Nasza staranie dobrana i niezwykle bogata oferta zabiegów, zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.