Zabiegi na twarz Gdańsk

Skóra na twarzy jest szczególnie narażona na działanie czynników takich jak słońce, wiatr i niska temperatura, które mogą być dla cery niekorzystne, zwłaszcza przy długiej ekspozycji i bez prawidłowej pielęgnacji. To właśnie na niej najbardziej uwidacznia się upływ czasu, a także emocje i życiowe doświadczenia. Czasu nie da się zatrzymać, ale w gabinecie Abacosun w Gdańsku mamy do zaoferowania szeroką gamę zabiegów na twarz, które przywrócą jej blask, młody wygląd i dobrą kondycję.

W naszym Instytucie Urody i Kosmetyki w Gdańsku wykonujemy zarówno zabiegi na twarz z zakresu medycyny estetycznej, jak i kosmetyki. Każda terapia poprzedzona jest wnikliwą konsultacją, aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i korzystamy z wysokiej jakości, markowych kosmetyków. Zabiegi przeprowadzane są z najwyższą starannością, tylko przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjenta i profesjonalizm, dlatego stale podnosimy nasze umiejętności i kwalifikacje.

W Abacosun w Gdańsku wykonujemy zabiegi oczyszczające, złuszczające, nawilżające, przeciwzmarszczkowe oraz szereg innych, specjalistycznych. Dzięki nim skóra na twarzy wygląda zdrowo i naturalnie, jest dobrze odżywiona i zregenerowana. Proponujemy również zabiegi medycyny estetycznej, np. FIRST LIFT, botox, kwas hialuronowy, czy wampirzy lifting, który zdobywa popularność na całym świecie. Nasi specjaliści z Instytutu Urody i Kosmetyki w Gdańsku wykonają również perfekcyjny makijaż (dzienny, wieczorowy, okolicznościowy), w tym makijaż permanentny.

Zespół Abacosun w Gdańsku zaprasza na konsultacje oraz specjalistyczne zabiegi, które pozostawią skórę twarzy wypoczętą i w doskonałej kondycji.